Risk-Adaptive Protection

Forcepoint, dünya çapında 20.000’den fazla hükümet kuruluşu ve işletmesi için human point yaklaşımı ile daha iyi karar verme, bununla beraber verimli güvenlik sağlar.

Forcepoint™, kuruluşların kullanıcıları, ağları ve verileri koruyan bulut merkezli birleşik bir platform yoluyla dönüşüm teknolojilerini (bulut, mobilite, Nesnelerin İnterneti (IoT) vb.) güvenli biçimde benimseyerek işletmelerini ileri taşımalarına ve nokta güvenliği ürünlerini yönetmeye çalışmaktan kaynaklanan verimsizlikleri ortadan kaldırmaya destek olmak amacıyla kurulmuştur.

Yaklaşımımız, bütün tehdit yaşam döngüsü genelindeki saldırılara karşı korunmak için üst düzey bir bulut platformu sunmak, şüpheli faaliyetleri tespit etmek ve veri hırsızlığını durdurmak için atılacak adımlara karar vermek üzere gerekli bağlamı sağlamaktır. Forcepoint, internet ve e-posta kanalları genelinde kimlik avı, hedefli kimlik avı, BEC, sayısı sürekli artan fidye yazılımı saldırıları ve diğer sofistike tehditlerle mücadele etmek için gerekli emsalsiz, birleşik savunma platformunu sunmaktadır. Forcepoint verileri her yerde (buluta, buluttan ve bulut içinde, yolda ve ofiste) koruyarak, uyumu kolaylaştırır ve daha etkin bir güvenlik ortamı yaratılmasını sağlar. Forcepoint, rutin güvenlik görevlerini otomatik olarak gerçekleştirirken, şirketlerin kendileri için en önemli olan işlere konsantre olmasına imkan verir.

Dünya genelinde 20.000’den fazla şirket Forcepoint’e güvenmektedir. Teksas, Austin merkezli olup, dünyanın dört bir yanında satış, servis, güvenlik laboratuvarları ve ürün geliştirme olanakları bulunan Forcepoint, Raytheon Company ve Vista Equity Partners şirketlerinin bir ortak girişimidir.

Saniyeler içinde riski dinamik olarak azaltarak, kullanıcıları ve verileri koruyun.

Sense
Kullanıcılar ve veriler arasındaki etkileşimleri her yerde yakalayın.

Analyze

Tehditin bağlamını anlayarak dinamik bir risk skoru oluşturun.

Enforce
Güvenliği ihlal edilmiş, tesadüfi ve kötü niyetli davranışlara otomatik olarak yanıt verin.