Dijital dönüşüm çağında siber güvenlik riskini hafifletme

Kurumsal güvenlik, kurumsal dijital iş stratejisinin dönüm noktalarından biri olan hızlandırılmış yenilik çalışmaları için katalizör işlevi görerek riskleri proaktif bir biçimde tanımlayıp hafifletmeli ve kurumsal vizyon doğrultusunda dijital kesintilerin etkisini azaltmalıdır. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, kurumların lider güvenlik istihbaratına ve gelişmiş makine öğrenimi teknolojilerine dayalı olarak hedefli saldırıları ve gelişmiş tehditleri algılamasına ve halihazırda ihlal edilmiş sistemleri tanımasına olanak sağlar.

Dijital kesintilerle başa çıkmaya yönelik kurumsal siber güvenlik

Sektörde kullanımı kanıtlanmış çözümümüz, hedefli saldırıların tüm aşamalarını hedef alan gelişmiş tehdit yönetimi ve savunma olanakları sunarak iş sürekliliğini ve dijital dönüşümün ilerlemesini korur. Platformun kendisinde çok katmanlı önleme teknolojileri kullanılırken çok çeşitli ürün ve servislerden oluşan kapsamlı bir portföy ile entegre edilerek algılama, müdahale ve tahmin için çalışan tek bir bütünsel sistem oluşturur. Sonuç olarak hedefli saldırılara, tehdit algılamaya ve müdahaleye yönelik tam entegre, stratejik bir yaklaşım elde edilir.

Görünürlük ve izleme: dahili ve harici

Küresel tehdit istatistikleri ve itibar verileri ile birlikte dağınık yapıdaki kurumsal ortam genelinde eksiksiz bir görünürlük sağlar, bağlama dayalı, eyleme geçirilebilir İstihbarat sunar.

Çok Boyutlu Gelişmiş Algılama

Makine Öğrenimi temel alınarak geliştirilen bu platform statik, davranışsal, bulut itibarı, korumalı alan ve şablon tabanlı algılama motorları kullanan gelişmiş algılama yeteneklerini Hedefli Saldırı Analiz Aracı ile birleştirir.

Gelişmiş tehditlere karşı otomatik engelleme ve müdahale

Tehdit algılama kararları e-posta, web, uç nokta ve depolama koruması gibi tüm ürün çeşitleriyle birlikte platform üzerinden otomatik olarak paylaşılır. Bunun sonucunda bir olay meydana geldiğinde anında eyleme geçilebilir.

Türünün en etkin ve güvenilir çözümü olduğu kanıtlanmıştır

Tam gizlilik sunan güvenilir güvenlik çözümü: Tüm nesne analizleri kurum dışına veri akışı olmaksızın yerinde gerçekleştirilir. Gerçek zamanlı alınan itibar güncellemelerinin, kurumsal verileriniz için tam izolasyonu sağlarken en yüksek algılama oranlarını verdiği bağımsız testlerle kanıtlanmıştır. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform’un %100 algılama oranı* sağlarken %0 hatalı pozitif sonuç oranıyla yanlış alarmlar için harcanan zamanı ortadan kaldırdığı tespit edilmiştir.


Tek bir konsol üzerinden sorunsuz Tehdit Analizi ve Keşif otomasyonu

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform’da Algılama, Soruşturma, Önleme, Uyarılar ve Raporlama için tümleşik görünürlük ve kontrol olanağı sağlayan kullanımı kolay, tarayıcı tabanlı, sezgisel bir arayüz bulunur. Çok çeşitli işlevler tek bir arabirimden izlenip kontrol edilebildiğinden güvenlik ekibiniz farklı araçlar ve birden fazla konsol arasında gidip gelerek zaman harcamak yerine görevlerini daha etkili ve verimli şekilde yerine getirebilir.


Teknolojiler, hizmetler, eğitim ve destek arasındaki ideal denge

Kaspersky Anti Targeted Attack platformu güncel ihtiyaçlarınızı temel alarak güvenlik ürünleri, uzman eğitimi ve diğer eğitimler ile Olay Müdahalesi, Sürekli İzleme ve Tehdit İstihbaratı Paylaşımı için özel Güvenlik İstihbarat Hizmetlerini güçlü bir yapıda bir araya getirerek destekler. Tüm bunlar Anti-APT ürününün mevcut kurumsal girişim süreçlerinize sorunsuz entegre edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Sistem Gereksinimleri

Koruma* Donanımı gereksinimleri

16 CPU çekirdeği 2.7 GHz
64 Gb RAM
300 Gb HDD
İki adet 1 GB/sn Ethernet adaptörü

Merkezi Düğüm* Donanımı gereksinimleri

16 CPU çekirdeği 2.7 GHz
128 Gb RAM
5 TB HDD
Bir adet 1 GB/sn Ethernet adaptörü

* Cihazlar sanal olabilir, platform olarak VMware vSphere önerilir.