İşletmeniz korunması gereken hassas verilere sahip olduğu için tüm uç noktaları korumaktan fazlasını yaparız. Otomatik EDR, kurumsal ve finansal bilgilerin çalınmasını önlemek amacıyla, gelişmiş tehditleri algılar. Öte yandan sunucu güçlendirme ise ek uygulama, web ve cihaz kontrolleriyle yüksek performanslı korumayı geliştirir.

  • Saldırı giriş noktalarını azaltmak için güvenlik açıklarını algılayıp yamalar
  • İşletim sistemi ve yazılım dağıtımı görevlerini otomatikleştirerek zaman kazandırır
  • Bir web ya da bulut konsoluyla merkezi güvenlik yönetimini kolaylaştırır
  • Kayıp bir cihazda veri sızdırmadan kaynaklanan zararı önlemek için verileri şifreler

Bu katman, Kaspersky Endpoint Security for Business Select’in sunduğu tüm işlevlerle,
işletmenizi koruyacak daha fazla özellik sağlayan ek gelişmiş teknolojileri içerir.

Herkes için uyarlanabilir güvenlik
Saldırı giriş noktalarını kapatmak için güvenlik açıkları tespit edilip en son yamalar uygulanır. Ayrıca sunucularınızda hangi uygulamaların çalışmasına izin verileceğini sizin kontrol etmenize olanak tanır. Kurumsal düzeyde web ve cihaz kontrolleri ve merkezi güvenlik yönetimi konsolu ile tamamlanır.

Saldırılara karşı otomatik EDR
Anormal davranışları tespit eden uç nokta algılama ve yanıt özellikleri, hedefli fidye yazılımlarını ve özellikle de PowerShell komut dosyası yürütme gibi genel davranışları taklit etmeye çalışan

dosyasız tehditleri otomatik olarak algılayıp düzeltir.

Sunucular ve veriler için ekstra koruma
Linux ve Windows Server güvenliğimiz, yüksek performanslı sunucular için özel olarak geliştirilmiştir. İşletim sistemine gömülü güvenlik duvarı ve şifreleme yönetimi ile birlikte şifreleme işlevleri, GDPR dahil önemli uyumluluk hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmak için kurumsal bilgileri ve müşteri bilgilerini korur.

Basitleştirilmiş sistem yönetimi
Yeni sistemleri kullanıma koymanız veya mevcut sistemlerdeki yazılımları güncellemeniz gerektiğinde size zaman kazandırmak için sistem görüntülerinin oluşturulması, depolanması ve kopyalanması dahil yazılım görevlerini otomatikleştirir.

Buraya tıklayarak ürünün veri sayfasını görebilirsiniz.

DEMO TALEBİ