İş operasyonlarınızın günden güne dijitalleşmesi, ağınızdaki her sunucuyu, dizüstü bilgisayarı ve mobil cihazı koruma ihtiyacını doğurur. Select katmanı, çok katmanlı teknolojileri esnek bulut yönetimi ve merkezi uygulama, web ve cihaz kontrolleriyle bir araya getirerek her uç noktadaki hassas verilerinizi korur.

  • Dosyasız tehditler de dahil en son güvenlik tehditlerine karşı korur
  • Uç nokta güçlendirme ile siber saldırılara karşı açıklarınızı azaltır
  • Bulut özellikli kontrollerle üretkenliği artırır ve çalışanların güvenliğini sağlar
  • Sunucuları ve uç noktaları korurken performansa zarar vermez
  • PC, Mac, Linux, iOS ve Android gibi birbirinden farklı ortamları korur
  • Tek bir birleşik konsolla güvenlik yönetimini basitleştirir

Performans ve çok katmanlı koruma
Güvenlik sizi yavaşlatmamalıdır. Bu nedenle güvenliğimizin sistem performansı üzerindeki etkisi çok azdır. Saldırıya uğrarsanız Otomatik Geri Alma çoğu kötü amaçlı eylemi geri alır, böylece kullanıcılar çalışmaya devam edebilir.

Çevik koruma teknolojileri
Çalıştırma sonrası Davranış Algılama ve Makine Öğrenimi teknolojilerini de içeren birinci sınıf güvenlik, saldırı riskini azaltıp tüm uç noktalarınızı güvende tutmaya yardımcı olurken sık sık güncelleme indirme ihtiyacını azaltır.

“Mevcut en iyi” yönetim konsolu
Bulutta mı, sahada mı yoksa her ikisinde mi? Kararı siz verin; biz AWS veya Azure bulut ortamlarında bulut konsolu veya sahada geleneksel konsol dağıtımı aracılığıyla birleştirilmiş yönetim sağlayalım. Güvenlik uygulamasını ve ilkeleri, önceden yapılandırılmış çok çeşitli senaryoları kullanarak hızla ve minimum zorlukla dağıtın.

Kolay geçiş
Üçüncü taraf uç nokta korumasından kolay geçiş sunarak sorunsuz ve hatasız bir geçiş sağlanmasına yardımcı olur. Dağıtım sonrası kalite güvencesi denetim hizmetimiz, en iyi yapılandırmayı sağlamak için hazırdır.

Buraya tıklayarak ürünün veri sayfasını görebilirsiniz.

DEMO TALEBİ