Daha Önce Hiç Görmediğiniz Veri Koruması

Her Zaman Açık Ve Hızlı Depolama Güvenliği

Kaspersky Security for Storage, kurumsal ağa bağlı depolama alanlarında (NAS) ve Dosya Sunucularında bulunan değerli ve hassas veriler için sağlam, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir koruma sunar.
ICAP ve RPC dahil olmak üzere hızlı protokollerle sorunsuz entegrasyon, güvenilir koruma ve optimize edilmiş son kullanıcı deneyimi sağlamak için depolama sistemleri verimliliğini korur.

Güvenilir Ve Şeffaf Veri Koruması

Yerel entegrasyon esneklik, ölçeklenebilirlik ve olağanüstü operasyonel verimlilik sunarken veri depolama sistemlerinin performansını ve üretkenliğini olumsuz etkilemez.
Yenilikçi teknolojiler en gelişmiş koruma özellikleriyle olağanüstü hata toleransı sunar ve hatta fidye yazılımı saldırılarına karşı koruma sağlayabilir.

Hiç durmayan NAS koruması
Optimum süreklilik için kendi kendini koruma özellikleri dahil olmak üzere depolama alanları için güvenilir, gerçek zamanlı koruma
NetApp NAS için Fidye Yazılımı Koruması

NetApp FPolicy entegrasyon protokolünden yararlanarak tüm verilerinizi koruyun ve şifreli kötü amaçlı yazılımla mücadele edin.

Tüm dosya operasyonları için güvenlik

Yerel entegrasyonlu kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, kökeninden bağımsız olarak NAS ve Dosya Sunucularınızdaki dosya operasyonlarını sürekli olarak korur.

Depolama performansını korur
NAS ve Dosya Sunucularınız için olağanüstü siber güvenlik koruması ve iyi tanınan kaynak verimliliği.