Logsign, log yönetimi, regülasyonlara uyumluluk ve güvenlik zekasını hızlı ve kolay kullanımlı tek bir platformda birleştiren tam kapsamlı bir çözümdür. Kurumlara gelişmiş görsellik ve ağlarını daha iyi anlama imkanı sunar. Ayrıca gelişmiş tehdit analizi yaklaşımı ve ileri seviye korelasyon yetenekleri ile de tehditleri çok daha kolay fark etmenizi ve önlem almanızı, güvenlik duruşunuzu güçlendirmenizi sağlar. Güçlendirilmiş güvenlik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak adına mükemmel delegasyon yeteneğine sahiptir ve ekiplerinizle uyum içinde çalışır.

Nitelikler

Esnek mimarisi ile yüksek erişilebilirlik ve yedeklilik
Yeni nesil tehditleri keşif ve önleme
İç ve dış tehditleri algılama
Multi-machine korelasyon mimarisi
Yüksek kapasiteli veri sınıflandırma
Siber istihbarat entegre korelasyon
Yüzlerce ön tanımlı dashboard ve rapor
Yasal uyumluluk ve bilgi güvenliği süreç optimizasyonu
Daha düşük toplam sahip olma ve işletme maliyetleri

Logsign SIEM Özellikleri

Gerçek Zamanlı Veri İzleme ve Dashboardlar
Güvenlik tabanlı, ön tanımlı ve özelleştirilebilir analizler ile istediğiniz detayda görünürlük elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni ve anlık ihtiyaçlarınıza uygun dashboard ve widget hazırlayarak gerçek zamanlı izleme ve kolayca raporlama yapabilirsiniz.

 

Gelişmiş Delegasyon Yeteneği
Delegasyon yetenekleri sayesinde BT ekiplerinizin görev ve sorumluluklarına göre yetkilendirme yapabilirsiniz. Böylece her ekip kendi dashboard / raporlarını hazırlayabilir, siz de ekibiniz içinde kaynak-sorumlu ilişkisi kurabilirsiniz.

 

Gelişmiş Delegasyon Yeteneği
HDFS tabanlı NoSQL mimarisi ile milyonlarca veriye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Aynı çözüm içerisinde sunulan dosya bütünlüğü, kullanıcı ve davranış izleme
sayesinde sıfırıncı gün / sıfırıncı saniye atakları gibi ileri seviye atakları tespit etmenizi sağlar. Oluşturulan tüm raporlar ve görsellerde derinlemesine analizler yapabilirsiniz. Sonuçları filtreleyip daraltabilir, aksiyona yönelik çıktılara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

İç Denetim ve Yasal Uyumluluklar İçin Otomatik Raporlama
5651, PCI DSS, ISO 27001, HIPAA, SOX gibi yasal uyumluluklar için gereklilikleri yerine getirir ve tek tıkla veya otomatik raporlar üretebilirsiniz. Analitik tabanlı
çoklu raporlama özelliği ile bağımsız birkaç raporu tek bir rapor halinde alabilirsiniz. Tüm raporları belirli periyodlar için zamanlayabilirsiniz.

Kapsamlı Log Toplama
Firewall, IPS gibi güvenlik verileri, OS verileri ile veri tabanları, ağ cihazları ve uygulamalardan üretilen logları toplar. SYSLOG, SMB, WMI, FTP, SFTP, LEA, SQL, ORACLE, Flow gibi birçok log toplama yöntemini destekler. Merkezi ve dağıtık yapılardan kolayca log toplar.

200+ Hazır Entegrasyon
Logsign fiziksel, sanal ve bulut sistemlere kolayca ve çok kısa sürede kurulur. Kolay ve esnek kurulum ağınızda bulunan tüm ürünler için hazır entegrasyonlarla mümkündür. Ayrıca yeni entegrasyon ihtiyaçlarınız için ücretsiz plugin servisi sunar.