20 Yılı aşkın süredir

SİBER GÜVENLİKTE ÖNCÜ

WatchGuard 20 yılı aşkın bir süredir en yeni siber güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesi ve kolay kullanılabilir, kolay yönetilebilir bir çözüm olarak sunulmasına öncülük etmektedir. Sektörde öncü network güvenliği, güvenli Wi-Fi ve network bilgi ürünleri ve servisleri ile WatchGuard, dünya çapındaki 80,000’den fazla müşterisinin siber güvenlik alanında her gün ortaya çıkan yeni tehditlerle sürekli değiştiği bir dünyada en önemli varlıklarını korumalarını sağlamaktadır.

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır.

SINIFININ EN İYİSİ

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır. WatchGuard aynı zamanda network görünürlüğü ve yönetim hizmetleri için tam bir paket de sunmaktadır.

Temel Güvenlik Hizmetleri